Дошкільний навчальний заклад
(ясла-садок комбінованого типу) «Сонечко»
Ржищівської міської ради Київської області

НАКАЗ

02.09.2019 р. № 03/55

Про організацію роботи
груп із вивчення англійської мови у 2019-2020 н.р.

Відповідно до Законів України «Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», «Про благодійництво та благодійні організації»; постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 778 «Про затвердження Положення про загальноосвітній навчальний заклад»; постанови Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 № 796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми діяльності» із змінами і доповненнями, на виконання рішення виконавчого комітету Ржищівської міської ради №193 від 21 серпня 2014року, наказу відділу освіти № 132 від 29.08.2014 року «Про порядок надання платних послуг, понад обсяги, встановлені навчальними планам» та на підставі заяв батьків

НАКАЗУЮ :

1.Укомплектувати з 02.09.2019 року три групи з вивчення англійської мови для вихованців ДНЗ «Сонечко», а саме:
1.1. Старша група «Ромашка» - 22 вихованців (додаток 2);
1.2. Середня А група «Бджілка» - 21 вихованців (додаток 3);
1.2. Середня Б група «Гноми» - 25 вихованців (додаток 4);
2. Призначити вчителем англійської мови на 0,25 ставки у визначених групах Онопрієнко Олену Василівну, терміном з 02.09.2019 року по 31.05.2020 року.
3. Затвердити Розклад занять з вивчення англійської мови на 2019-2020 н.р. (додаток 1).
4. Визначити Онопрієнко О.В. відповідальною за :
- стан і організацію навчально-виховного процесу в закріплених групах;
- охорону життя та здоров’я дітей під час проведення занять;
- ведення навчально-плануючої документації.
5. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою

Завідуюча: В. Денисенко

Додаток 1

до наказу № 03/55 від 02.09.2019 р.

Розклад проведення
занять з англійської мови в ДНЗ «Сонечко»
на 2019-2020 н.р.

Вівторок Четвер
1 заняття – середня А група 2 заняття – старша група 1 заняття – старша група 2 заняття – середня Б група

Додаток 2
до наказу № 03/53 від 28.08.2018 р.

Список вихованців старшої групи «Ромашка» з вивчення англійської мови у 2019-2020 н.р.

№ з/п ПІБ дитини
1 Василенко Павло Максимович
2 Воронюк Олег Олександрович
3 Дикий Артур Євгенійович
4 Дудка Соломія Ігорівна
5 Катеринич Денис Сергійович
6 Криволап Іван Олександрович
7 Крилова Юлія Максимівна
8 Куріцина Емілія Романівна
9 Ліпатова Валерія Володимирівна
10 Лісова Валерія Сергіївна
11 Матвійчук Максим Олегович
12 Макаренко Любов Миколаївна
13 Мельников Юрій Максимович
14 Миколенко Уляна Андріївна
15 Олексієнко Домініка Володимирівна
16 Петровський Володимир Сергійович
17 Романишин Данило
18 Савіцький Максим Юрійович
19 Тихомирова Софія Андріївна
20 Ціхоцька Марія Андріївна
21 Щетініна Катерина Олександрівна
22 Яворський Дмитро Іванович

Додаток 3
до наказу № 03/55 від 02.09.2019 р.

Список вихованців середньої А групи «Бджілка» з вивчення англійської мови у 2019-2020 н.р.

№ з/п ПІБ(повністю)
1 Андрущенко Ілля Віталійович
2 Боцвін Анастасія Андріївна
3 Бурмака Владислав Валентинович
4 Демченко Аріна Олександрівна
5 Євлах Аліна Вадимівна
6 Єломенко Святослав Володимирович
7 Коба Матвій Русланович
8 Коваль Поліна Ігорівна
9 Любич В’ячеслав Вікторович
10 Ле Бер Єва Баттель
11 Мегеда Злата Юріївна
12 Миргородський Максим Сергійович
13 Мотора Єлизавета Ігорівна
14 Неселевич Варвара Євгеніївна
15 Осніцький Єгор Богданович
16 Пироженко Вікторія Валеріївна
17 Сич Крістіна
18 Усиченко Нікіта Андрійович
19 Фабрицький Родіон Володимирович
20 Чистяков Марк Олексійович
21 Яременко Ніла Русланівна

Додаток 4
до наказу № 03/55 від 02.09.2019 р.

Список вихованців середньої Б групи «Гноми» з вивчення англійської мови у 2019-2020 н.р.

№ з/п ПІБ дитини
1 Бондар Назар Вячеславович
2 Витищенко Матвій Олегович
3 Вонсовський Ростислав Віталійович
4 Гаврилко Артем Олександрович
5 Гудзій Олександра Павлівна
6 Данько Маргарита Сергіївна
7 Дворніченко Серафима Сергіївна
8 Довбиш Поліна Олександрівна
9 Дудка-Антоненко Серафим Ігоревич
10 Коба Анатолій Ігоревич
11 Коваленко Софія Валеріївна
12 Моісеєнко Софія Максимівна
13 Московченко Микола Олегович
14 Мусієнко Злата Богданівна
15 Олексієнко Олександр Максимович
16 Потапенко Марія Андріївна
17 Рогозовець Дарія Олександрівна
18 Семченко Іван Миколайович
19 Слободяник Сергій Володимирович
20 Степаненко Михайло Анатолійович
21 Смолик Дмитро Віталійович
22 Сосевич Олександра Олександрівна
23 Чала Ольга Віталіївна
24 Шикора Ярослав Миколайович
25 Ясніцький Єгор Володимирович
Кiлькiсть переглядiв: 317

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.