Ржищівський заклад дошкільної освіти «Сонечко»

/Files/images/ogoloshennya/привітання новий рік на сайт.jpg

/Files/images/anmatsya/дед на санях.gif

/Files/images/anmatsya/ялинка.gif

/Files/images/НОВИЙ ГЕРБ 21.jpg

ДНЗ Сонечко м Ржищів

ЗДО Сонечко м Ржищів

/Files/images/титульна сайт 2019.gif

ЗАТВЕРДЖЕНО
засіданням педагогічної ради ЗДО «Сонечко»№4
від 04.06.2020 р.

Тимчасові правила щодо організації роботи Ржищівського закладу дошкільної освіти «Сонечко» м.Ржищів
в літній час на період карантиних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)

1. Тимчасові правила (далі - Правила) організації роботи та проведення протиепідемічних заходів у закладі дошкільної освіти «Сонечко» Ржищівської міської ради (далі – заклад освіти) складено відповідно до вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 24 березня 2016 року№ 234«Про затвердження Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів», наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 17 квітня 2006 року № 298/227 «Про затвердження Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах», з урахуванням Тимчасових рекомендацій, щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25, листа Міністерства освіти і науки України від 22 травня 2020 року № 1/9-269 «Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти» та затверджені рішенням педагогічної ради закладу освіти від 04.06.2020 року № 4.

2. Заклад освіти залишає право на внесення змін та доповнень до даних Правил, призупинення або припинення їх дії. Зміни та/чи доповнення до Правил розміщуються на сайті закладу освіти (http://www.rzhyschiv-dnz-sonechko.edukit.kiev.ua/) та розміщуються на інформаційному стенді закладу освіти не пізніше, ніж за три календарних дні до введення їх в дію.

3. На період літніх місяців (червень-серпень) 2020 року, у зв’язку з карантином та поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19) в закладі функціонуватиме 3 різновікових групи по 7-10 осіб в кожній. Час перебування дітей в закладі – 7.30 – 17.30.

4. Ранкове приймання дитини до закладу дошкільної освіти та передачу після закінчення дня проводить вихователь групи.

5. Перед початком зміни проводиться температурний скринінг усім працівникам закладу дошкільної освіти.

Працівники, в яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань не допускаються до виконання обов'язків.

6. Прийом дітей в заклад здійснюється вихователем в присутності одного із батьків (дідуся, бабусі або ж повнолітнього члена родини) із 7.30 до 8.30 біля центрального входу на подвір’я закладу (за несприятливих погодних умов - на центральному вході до приміщення).

7. Батьки або особи, які їх замінюють, повинні одягати респіратор або захисну маску, так, щоб були покриті ніс та рот та зберігати безпечну соціальну дистанцію з оточуючими.

8. Після 8.30 прийом дітей до закладу не проводиться. Територія закладу зачиняється для відвідувачів. У випадку запізнення чи інших поважних обставин, що перешкоджають вчасному прибуттю дитини до закладу - батькам необхідно завчасно, в телефонному режимі, поставити до відома вихователя групи про орієнтовний час прибуття дитини до закладу.

9. На вході до закладу здійснюється обов’язкова обробка рук вихованців та працівників спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілових спиртів та понад 70%для етилових спиртів.

10. При вході у заклад (початковий) та кожні 4 години (поточний) проводиться температурний скринінг дітей із занесенням показників у відповідний журнал.

11. Діти, в яких під час початкового температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань - до закладу освіти не допускаються.

12. Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань під час поточного скринінгу в закладі - ізолюються з відповідним інформуванням медичного працівника та батьків. До міського закладу охорони здоров'я негайно направляється екстрене повідомлення.

13. Батьки вихованців зобов’язані надати вихователю групи дійсні контактні дані (номер телефону) свої чи найближчих родичів, з якими можна зв’язатися в разі виявлення у дитини вищезазначених симптомів.

14. Батьки зобов’язуються в разі отримання повідомлення про температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань у дитини – якнайшвидше забрати її із закладу освіти та звернутися до лікаря. Прийом таких дітей до закладу освіти здійснюється лише при наявності довідки від сімейного лікаря про задовільний стан здоров’я дитини.

15. Передача дитини батькам із закладу здійснюється з 16.30 до 17.30 вихователем групи біля центрального входу на територію закладу (за несприятливих погодних умов - на вході до приміщення). Батьки або особи, які їх замінюють, повинні одягати респіратор або захисну маску, так, щоб були покриті ніс та рот та зберігати безпечну соціальну дистанцію.

16. В разі необхідності забрати дитину раніше зазначеного часу – батьки зобов’язані завчасно повідомити вихователя групи.

17. Первинний прийом дітей до закладу в умовах послаблення карантину відбуватиметься за наявності довідки про стан здоров'я дитини та письмової згоди батьків на дотримання даних Правил.

ДНЗ а, Дошкільний навчальний заклад "Сонечко", Заклад дошкільної освіти, ДНЗ, ЗДО, місто Ржищів

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Грудень 2021 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031